Газовики відновили газопостачання у трьох населених пунктах Міжгірщини

Життя  17 лютого 2016 року, 09:10 372

16 лютого о 19:40 газопостачання в смт. Міжгір’я, селах Сойми та Лозянське Міжгірського району відновлено 3254 споживачам. 150 нашим клієнтам його наразі не відновлено у зв’язку з їх відсутністю.

Як уже повідомлялося, аварійна ситуація, в зв’язку з якою тимчасово припинялося газопостачання зазначених населених пунктів, сталася внаслідок пошкодження газопроводу високого тиску Ду159 мм до ГРС Закарпатського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів смт. Міжгір’я.

– У результаті аварії, на щастя, ніхто не постраждав, – прокоментував ситуацію перший заступник голови правління – головний інженер ПАТ "Закарпатгаз" Андрій Горват. – Для відновлення газопостачання 3,4 тисячі споживачів було залучено понад 110 фахівців аварійних бригад Ужгородського, Мукачівського, Свалявського, Виноградівського та Хустського управлінь експлуатації газового господарства.

ПАТ "Закарпатгаз" вдячне мешканцям смт. Міжгірֹя, сіл Сойми та Лозянське Міжгірського району за сприяння при проведенні робіт з відновлення газопостачання та порозуміння в зв’язку із заподіяними незручностями.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0