У Мукачеві призначено нового керівника Управління економіки та транскордонного співробітництва

Життя  17 лютого 2016 року, 09:22 769

Новим начальником Управління економіки та транскордонного співробітництва Мукачівського міськвиконкому призначено Руслану Орос. Її призначено на посаду після проведеного конкурсу. В структурі управління є два відділи – економіки та транскордонного співробітництва.

Основними завданнями управління є: підготовка проекту програми соціально-економічного розвитку міста, програми розвитку малого підприємництва, програми транскордонного співробітництва, сприяння розвитку міжнародного співробітництва в галузі економіки, зовнішньоекономічних зв’язків та виходу на зовнішній ринок підприємств, установ та організацій, розташованих на території міста Мукачева; запровадження правил торгівлі і побутового обслуговування населення, забезпечення контролю за дотримання правил торгівлі; координація роботи підприємств торгівлі та побуту незалежно від форм власності, пов’язаної з розвитком інфраструктури, регулювання ринку товарів і побутових послуг, сприяння розвитку всіх форм торговельного і побутового обслуговування населення, – інформує Мукачівська міська рада.

Довідково: Руслана Орос народилася в 1978 році. За фахом – економіст. Завершила навчання в Тернопільській академії народного господарства. Трудову діяльність розпочала у фінансовому відділі Мукачівського міськвиконкому. З 2002 року працювала в Мукачівському управлінні Державної казначейської служби.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0