Закарпатські роми розповіли про свої проблеми

Життя  18 лютого 2016 року, 12:51 577

Заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Петік відвідав Ужгородську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №13, у якій навчаються діти ромської народності.

Спільно з представниками міської влади заступник керівника краю оглянув приміщення навчального закладу: класи, харчоблок і вбиральні. Також посадовці поспілкувалися зі вчителями та учнями школи, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Як зазначив Олександр Петік, він здивований незадовільним станом споруди освітнього закладу. «Будівля не відповідає стандартам, за якими можна безпечно навчатися. Треба створити всі необхідні умови, щоб діти розвивалися. Однозначно, міській і обласній владі є над чим працювати», – наголосив заступник голови ОДА.

Відтак Олександр Петік провів нараду з представниками ромських таборів з районів області, Державної міграційної служби. Участь у нараді взяли віце-президент Міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий Фонд «Чіріклі» Земфіра Кондур та директор Закарпатського благодійного фонду «Благо» Елеонора Кульчар.

Присутні обговорили важливі питання соціалізації ромів: шляхи вирішення проблем узаконення самовільних ромських поселень, паспортизацію ромського населення та їх доступ до освітніх та медичних послуг.

За результатами зустрічі, Олександр Петік дав доручення відповідному структурному підрозділу облдержадміністрації розробити план заходів з вирішення вищезазначених питань.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Josef Glas 18.02.2016, 13:10
У Закарпатських ромів(циганів) не має проблем ,ВОНИЄ ПРОБЛЕМОЮ!