У Чехії зазвучать мелодії гуцулів Закарпаття

Життя  19 лютого 2016 року, 10:53 409

Уже тринадцять років у чеському місті Тршебіч краю Височина, з яким Закарпаття дружить дев’ятий рік, діє громадська організація «Діти для дітей».

Головна мета її діяльності – це допомога регіональним медичним і культурним дитячим установам, робота з молоддю, створення передумов для розвитку місцевої культури, збір коштів в інтересах дітей. До прикладу, «Діти для дітей» щороку організовують благодійні концерти за участі дитячих ансамблів Височина та інших регіонів, у тому числі і регіонів сусідніх країн. Усі доходи від концертів спрямовуються на потреби дітей, головним чином на допомогу дитячому відділенню місцевої лікарні, – констатує прес-служба Закарпатської облради.

У травні цього року у містах Тршебіч та Наместі над Ославою знову пройдуть такі благочинні концерти. Цього разу у них візьме участь і оркестр гуцульських інструментів Великобичківської музичної школи Рахівського району. Юні музиканти з Верховини зараз активно готуються до поїздки, відшліфовують свій репертуар.

А організатори концерту планують познайомити юних закарпатських учасників із місцевими талановитими ровесниками, природною і культурною спадщиною прекрасного краю Височина.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0