У Берегові у приміщенні російськомовної школи працюватиме угорська гімназія

Життя  21 лютого 2016 року, 09:30 797 ФОТО

У ході робочої поїздки на Берегівщину Геннадій Москаль відвідав ряд проблемних освітніх закладів, які потребують уваги та допомоги влади. Загальноосвітній угорськомовній та музичній школам у с.Косонь необхідний ремонт, оскільки теперішні умови далеко не відповідають потребам дітей та педагогів. Корпуси загальноосвітньої школи збудовані в період трьох держав – Австро-Угорщини (1906 рік), Чехословаччини (1924 рік), та Радянського Союзу (1972 рік). Частково ремонт тут проведений у попередні роки, але довести все до ладу сільському та районним бюджетам не під силу. Голова ОДА порушить питання про виділення для цих об’єктів коштів із обласного бюджету. 

У Берегові колишня російськомовна школа не працює вже понад 10 років через відсутність учнів. Кілька 2-х і 3-поверхових корпусів (у тому числі найбільший у місті спортивний зал) разом із прилеглою територією починають занепадати. Геннадій Москаль доручив голові Берегівської РДА Іштвану Петрушці та голові районної ради Йосифу Шіну вивчити питання про перенесення сюди угорської гімназії, яка вже роками відчуває брак приміщень, – інформує офіційний сайт Геннадія Москаля 

Під час перебування в Берегові голова ОДА оглянув також недобудований корпус «А» Центральної районної лікарні, який уже перетворився на довгобуд, при тому, що готовність об’єкта становить 75 відсотків. У цей корпус можна перенести кілька відділень райлікарні, а звільнені приміщення віддати під освіту, а саме – медичному коледжу. Однак для добудови корпусу «А» необхідні чималі кошти (у 2012 році вартість необхідних робіт становила 12 мільйонів гривень), яких немає ні на рівні району, ні на рівні області. Очільник ОДА займеться пошуком фінансів на рівні Києва та сусідньої Угорщини.   

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0