Житель Тячівщини, героїчно рятуючи дитину, потрапив під колеса авто

Життя  23 лютого 2016 року, 22:30 2935 ВІДЕО

19 лютого у селі Грушево на трасі "Мукачево-Рогатин" сталась дорожньо-транспортна пригода: 4-річний хлопчик ледь не опинився під колесами автівки. 

Та врятував дитину 30-річний місцевий мешканець Іван Пітух, який прийняв удар транспортного засобу на себе. Він, не думаючи ні на секунду, вирішив перебігти з хлопцем дорогу. 

– Я знаю цю сім’ю. Вони приїхали купити в мене комбікорм. Своє авто залишили праворуч на трасі. Раптом хлопчик ні з того, ні з сього почав бігти просто на дорогу. Побачивши, що назустріч йому їде авто, я хотів перебігти трасу з ним, проскочити, аби пронесло, бо не хотілося, щоби 4-річну дитину збила машина. У той момент я не думав про наслідки, а лише зробив, як вважав за потрібне. Не було часу розраховувати свої сили, а дитину залишати теж був не варіант. Водій у цій ситуації не винуватий, адже дитина вибігла, і він просто не міг нічого зробити. Потім приїхала «швидка», мене забрали в Тячівську райлікарню. Там мені зробили МРТ – і порядок, все нормально. Лиш Богу треба дякувати за те, що всі залишилися живі і здорові, – каже Іван Пітух.

На щастя, ні 4-річний хлопчик, ні 30-річний чоловік ушкоджень не отримали. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Золі Кочані 24.02.2016, 21:06
Я дивлюсь на цього чоловіка і захоплююся ним. Пожертувавати власним здоровям ради спасіння дити. Дай вам Боже дожити до 100 років
Злий Мукачівець 24.02.2016, 19:38
Плескаву стоячи
Світлана Мага 24.02.2016, 07:47
Дійсно герой!!!