Геннадій Москаль з робочим візитом відвідав Тячівщину

Життя  24 лютого 2016 року, 09:23 818

У вівторок 23 лютого губернатор краю Геннадій Москаль побував у найбільшому районі Закарпаття – Тячівському. Зокрема навідався у такі віддалені гірські села як Калини, Усть – Чорна, Німецька Мокра та Лопухово.

Супроводжував високопосадовця у поїздці голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук, який і запросив керівника краю на Тячівщину, щоб показати найбільш болючі проблеми району, – інформує прес-служба Тячівської РДА.

А на сьогодні – це розмиті берегоукріплення та розбиті дороги, які постраждали під час останнього паводку і на відновлення яких потрібні чималі кошти. В чому, власне, і переконався сам губернатор.  Враження від побаченого у нього залишилось недобре. 

– З дорогами треба щось робити, бо сюди жоден турист не прийде. І дамби потрібно відновлювати, а то села затопить. Це у нас на Закарпатті при мені уже четвертий паводок, від якого найбільше страждають гірські райони. Такого раніше не було. Я зберу в понеділок наші служби і побачимо, чим вам зможемо допомогти, – сказав Геннадій Геннадійович керівнику району Василю Дем’янчуку під час поїздки. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0