Міст на Берегівській-об’їзній у Мукачеві перебуває в жахливому стані

Життя  25 лютого 2016 року, 12:06 570

Керівництво міста звернулося до обласної влади та до Служби автомобільних доріг у Закарпатській області щодо ситуації з незадовільним станом проїджої частини дороги мосту на Берегівській-об’їздній.

Про це йжеться у повідомленні МУкачівської міської ради.

«Прошу термінового втручання в ситуацію, що склалася з мостом по вулиці Берегівська-об’їзна у місті Мукачево. На даний час дорожнє покриття моста перебуває у жахливому стані, вибоїни сягають арматури, що становить небезпеку для дорожнього руху по мосту взагалі.

Згідно акту приймання-передачі та договору від 12.06.2008 року між Службою автомобільних доріг у Закарпатській області та Мукачівською міською радою по ремонтах і експлуатаційному утриманню автомобільних доріг, проїзна частина яких передана з власності територіальної громади у державну власність – ремонт і експлуатаційне утримання проїзної частини цієї ділянки автодороги є зобов’язанням Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

Зі свого боку Мукачівська міська рада своїм рішенням від 12.01.2016 року №96 виділила кошти у сумі 891 966 грн. на здійснення капітального ремонту вищевказаного моста, було виготовлено проект реконструкції.

Проте, враховуючи, що ремонт дорожнього покриття цієї ділянки автодороги не є компетенцією Мукачівської міської ради – без здійснення співфінансування з боку служби автомобільних доріг – повноцінне відновлення моста не буде можливим.

Враховуючи вищевикладене, прошу втрутитися в ситуацію та вирішити питання виділення коштів на вищевказані заходи», – йдеться в листі міського голови.

Андрій Балога зазначає: міським бюджетом передбачені кошти на оновлення мосту, але дорожнє полотно знаходиться не на балансі міста, а служби автомобільних доріг і саме у службі відповідальні за його ремонт. «Міська влада готова співфінансувати роботи. З міського бюджету виділено майже 900 тисяч на проект оновлення мосту – на гідроізоляційне облаштування мосту та облаштування підсилюючого захисного шару. Укладати асфальтобетонне покриття мають коштом дорожників. Для цього з обласного бюджету мають бути передбачені кошти на ремонт покриття. Це центральна магістраль, яка з’єднує міста області з обласним центром. І важливо, щоби міст було відремонтовано, – зазначає міський голова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0