Суд скасував вирок на дворічне ув’язнення неповнолітньому за хуліганство

Життя  25 лютого 2016 року, 16:42 773

Апеляційним судом Закарпатської області скасовано вирок Берегівського районного суду по обвинуваченню хлопця за вчинення хуліганства (ч.2 ст.296 КК України).

Підставою для оскарження прокуратурою, а в подальшому скасування даного вироку стала невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення.

У Берегівській місцевій прокуратурі повідомили, що районним судом було засуджено до 2 років реального позбавлення волі за хуліганство хлопця, який на момент вчинення злочину був неповнолітнім. На думку прокуратури, це занадто жорсткий вирок за вчинення хуліганства для неповнолітнього. Таким чином, підставою для скасування даного вироку стало невідповідність призначеного покарання тяжкості вчинення злочину.

Крім цього, цим же судом батька засудженого хлопця було також засуджено до 2 років та 6 місяців позбавлення волі за хуліганство і, при цьому, визнано невинуватим у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень. Однак, як зауважили в прокуратурі, судом не було враховано допити свідків, які чітко вказували, що саме цей чоловік (якого суд виправдав) наніс удар, від якого мешканець м. Берегово отримав тяжкі тілесні ушкодження та в подальшому помер в Берегівській ЦРЛ. 

При цьому, суд при постановці вироку не зазначив, чому було взято до уваги одні докази, а інші відкинуто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0