Словацькі та українські прикордонники обмінювалися досвідом патрулювання на кордоні

Життя  26 лютого 2016 року, 12:05 480

Українські та словацькі прикордонники проводять комплекс спільних заходів щодо протидії протиправній діяльності на ділянці кордону між Україною і Словаччиною.

З метою удосконалення практичних навичок та теоретичних знань у відділі прикордонної служби «Ужгород» відбулися навчання по спільному патрулюванню. Навчання проводили представники Поліції Словаччини, – повідомляє Держприкордонслужба України.

До тренінгу залучалися 10 українських та 16 словацьких прикордонників. Під час теоретичної частини словацькі правоохоронці розповіли українським прикордонникам про основні положення Шенгенського права, а також про завдання та повноваження спільних прикордонних нарядів. Разом з тим, вони схематично показали, які дії повинні вживати спільні патрулі під час перевірки документів  та огляду транспортних засобів.

У практичній частині представники сусідньої держави наочно продемонстрували дії при виявленні підозрілих осіб або правопорушників. У свою чергу українські прикордонники поділились досвідом зі словацькими колегами щодо патрулювання та надання першої медичної допомоги при різних видах поранень.

В подальшому такі навчання по обміну досвідом будуть продовжуватися.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0