На Тячівщині планують відкрити пункт швидкої допомоги

Життя  27 лютого 2016 року, 15:50 646 ФОТО

У цьому запевнив актив і керівництво села губернатор краю Геннадій Москаль, який навідався у Лопухово в рамках своєї робочої поїздки на Тячівщину. Попередньо з таким проханням на вимогу односельчан до керівництва області звернувся депутат Тячівської районної ради Іван Фабрицій.

– Такий пункт знаходиться у селі Усть-Чорна, і лише одна машина обслуговує декілька сіл. Це Усть-Чорну, Руську Мокру, Німецьку Мокру та Лопухово з віддаленими присилками Прочка і Яблуниця. І якщо одночасно надходять виклики з різних населених пунктів, то швидка не в змозі всіх обслужити, – пояснив очільнику області районний депутат. 

У Лопухові проживає майже чотири тисяч осіб, приріст населення показує позитивну динаміку. Водночас у селі є й чимало людей похилого віку. Працездатне населення в основому зайняте на лісозаготівельних роботах та займається збором грибів та ягід. Такий вид занять у гірській місцевості супроводжується великим ризиком травматичності. Випадки, коли люди калічаться в горах трапляються досить часто, – зазначає прес-служба Тячівської РДА.

А дорога тут – неякісна, частина її – грунтова. Тож для надання своєчасної невідкладної допомоги жителям села та за необхідності працівникам згаданого підприємства назріла потреба у відкритті в Лопуховому своєї швидкої. 

Геннадій Москаль поцікавився, чи є для цього приміщення з відповідними умовами праці. Як запевнив сільський голова І.Ю. Фабрицій, для цього можна використати теритріальний центр, площа якого дозволяє це зробити. 

Окрім цього губернатору повідали і про інші проблеми населеного пункту, вирішити які громадою не в силі. Найперше – це дамба, яку нещадно підмивають води річки Брустурянка. Вона вже неодноразово завдавала шкоди місцевим мешканцям. 

Збудована ще за радянських часів, не витримує напору води, у декількох місцях з’явилася тріщини. І якщо її зруйнує паводок, половина села буде підтоплена і відрізана від світу. 

Болюча проблема для села – це школа, практично непридатна для навчання. Свого часу будівля промокала і тепер її роз’їдає небезпечний для здоров’я дітей грибок. Щоб вона не завалилася, у кожному класі встановили дерев’яні опори. 

Тож Геннадій Москаль навідався у цей навчальний заклад, однак констатував, що на жаль накладено мараторій на будівництво нових об’єктів. І дозволяється поки що робити реконструкцію та ремонтні роботи. 

Потребує школа і автобуса, який від неї забрали в АТО. Як наголосив голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, дане питання вже вирішується. Виділено кошти і найближчим часом навчальний заклад отримає необхідний транспорт. 

У свою чергу депутат Тячівської районної ради І. І. Фабрицій попросив керівника краю поставити питання надання медичних послуг в пріоритетне. Геннадій Москаль запевнив, що в Лопуховому відкриють пункт швидкої допомоги, як цього потребують жителі села. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0