Москаль розповів, як на Закарпатті несподівано "зустрів" Віктора Януковича

Життя  29 лютого 2016 року, 07:53 3064 ФОТО

Очільник Закарпаття на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розповів про випадок, який з ним трапився під час робочої поїздки на Берегівщину.

"Несподівано зустрів Віктора Федоровича під час робочої поїздки по прикордонному Берегівському районі на Закарпатті. Ні в Києві, ні на Буковині, ні навіть на Луганщині не бачив його світлого образу останні два роки, а тут за кілька кілометрів від Євросоюзу – на тобі!", – дивується Геннадій Москаль.

"В міру відфотошоплений, глибоко задуманий, із модною зачіскою Віктор Федорович споглядає навколишню дійсність зі стіни на кухні територіального центру в с.Вари Берегівського району. Календар за 2010 рік, усім пам’ятна президентська кампанія… Така переконлива перемога, такі райдужні перспективи! А закінчилося все тим, що зараз Віктор Федорович прикриває своїм неповторним образом потріскану плитку й штукатурку на кухні! Отака єдина користь від колись всемогутнього правителя. Як учили мене в міліцейській школі, sic transit gloria mundi, Вікторе Федоровичу!", – додав губернатор.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0