Закордонні інвестори готові допомогти чопській громаді вирішити сміттєву проблему

Життя  29 лютого 2016 року, 12:09 354

Міська влада займається пошуком нових інвесторів для вирішення комунальних проблем Чопа. Зокрема, нещодавно відбулися продуктивні перемовини з чеською фірмою, яка добре відома на теренах Європи та займається питаннями  водопостачання і водовідведення.

У п’ятницю, 26 лютого, відбулися ще дві зустрічі з потенційними інвесторами з Австрії та Словаччини. Головне питання, яке обговорювали з іноземними компаніями – це переробка сміття.  Представники закордонних фірм запропонували поділитися своїм досвідом у цій сфері та допомогти розібратися зі стихійними сміттєзвалищами, котрі подекуди  з’являються у місті. Крім того, австрійська компанія запропонувала свої послуги для вирішення проблеми водопостачання, – зазначає Чопська міська рада.

Вислухавши і обговоривши пропозиції та комунальні проблеми, керівництво міста й іноземні інвестори знайшли порозуміння, тому  є надія на подальшу тісну співпрацю.

Як запевнив Валерій Володимирович, діяльність чопської міської влади є прозорою, тому ми відкриті до співпраці з різними організаціями та фірмами для  залучення міжнародних інвестицій і грандів для розвитку нашого міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0