У Закарпатському Апеляційному суді встановлять таблички шрифтом Брайля

Життя  1 березня 2016 року, 11:46 442

Апеляційний суд Закарпатської області розробив план заходів щодо покращення доступу маломобільних груп населення до правосуддя.

Зокрема, задля сприяння інвалідам у реалізації їх права щодо рівного доступу до суду призначені відповідальні працівники служби судових розпорядників, які при потребі надаватимуть безпосередню допомогу відвідувачам суду з обмеженими можливостями. З ними заплановано провести інструктажі щодо етики поведінки, – інформує прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

Крім того, серед пріоритетних заходів у суді заплановано встановлення інформаційних табличок виконаних шрифтом Брайля, а також маркування перепадів підлоги для відвідувачів з вадами зору.

Апеляційний суд знаходиться у непристосованій будівлі, де складно забезпечити доступність – приміщення установи не є повністю доступним для маломобільних груп населення. Проте вхід до суду оснащений металевою конструкцією та кнопкою виклику персоналу, за допомогою якої людина з обмеженими можливостями може викликати відповідальних працівників для вирішення того чи іншого питання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0