У Мукачеві демонтували незаконно встановлені білборди

Життя  1 березня 2016 року, 12:49 447 ФОТО

Вчора комунальники продовжили демонтаж незаконно встановлених білбордів в межах міста Мукачева.

Згідно чинного законодавства, власників рекламних конструкцій було заздалегідь попереджено про необхідність добровільного демонтажу рекламоносіїв та надано достатньо часу для виконання вищезгаданих робіт, – зазначає Управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому.

Нагадаємо, демонтовані рекламні засоби зберігаються комунальним підприємством протягом 6 місяців з дати проведення демонтажу.

Подальше розпорядження рекламними засобами, термін зберігання яких сплинув, здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

Повернення демонтованого рекламного засобу розповсюджувачу зовнішньої реклами здійснюється на підставі його письмової заяви, що подається до спеціалізованого підприємства у довільній формі. До заяви обов’язково додаються документи, що підтверджують право власності заявника на демонтований рекламний засіб. Протягом семи днів з дня отримання заяви спеціалізоване підприємство готує розрахунок витрат на проведення демонтажу рекламного засобу та його зберігання й вручає його розповсюджувачу зовнішньої реклами.

Видача рекламних засобів здійснюється протягом двох днів з дня отримання документа, що підтверджує внесення розповсюджувачем зовнішньої реклами плати в рахунок відшкодування витрат на проведення демонтажу рекламного засобу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0