Представники Місії Євросоюзу поспілкувались із закарпатськими поліцейськими

Життя  1 березня 2016 року, 13:38 583 ФОТО

В Ужгороді відбулася зустріч очільника Закарпатської поліції Сергія Князєва з делегацією Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Делегація від Консультативної місії ЄС складалася з голови відділу регіонального співробітництва Удо Моллера, фахівця відділу регіонального співробітництва та голови команди Фелікса Гаутша, радника із питань стратегічних комунікацій Тійта Матсулевича, стратегічного радника із публічного нагляду Конрада Вудтке та фахівця відділу регіонального співробітництва Йохіма Петерса у супроводі асистентів відділу регіонального співробітництва КМЄС Ганни Стрілецької та Марини Будник, – повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Поважні гості цікавилися роботою поліції Закарпаття, зокрема взаємодією поліцейських із новими патрульними. А ще їх цікавила робота дільничних інспекторів поліції.

Як розповів гостям полковник Князєв, зараз таких дільничних пунктів є 15, а до реформування міліці їх було 12. Найближчим часом на Закарпатті планується відкрити 59 пунктів дільничних інспекторів, де постійно перебуватимуть поліцейські.

Сергій Князєв також розповів про роботу новостворених груп швидкого реагування (ГШР). Зараз вобласті діють 37 таких груп, невдовзі запрацюють ще 22. Загалом у 59 ГШР чергуватимуть 189 поліцейських. Запровадження ГШРів у районах краю радо вітають практично всі голови сільських таселищних рад.

Учасники євроделегації цікавилися й роботою кол-центру. Зі слів очільника поліції краю, планується створити в області єдиний об’єднаний кол-центр.

Цікавилися гості і тим, які корисні тренінги потрібні для удосконалення діяльності роботи поліцейських. Очільник поліції Закарпаття пояснив, що найперше це стосується тренінгів з комунікації поліції та населення.

Одним із питань учасників делегації був опис загальної криміногенної ситуації в краї. Полковник Князєв запевнив, що вона на Закарпатті набагато спокійніша, ніж в інших регіонах України. Більшість злочинів, які в нас скоюються, дріб’язкові. Одним із проблемних питань в краї є контрабанда цигарок та нелегальна міграція. Проте контрабанду на вантажівках та залізничних дорогах вже вдалося припинити.

У свою чергу гості розповіли, що вони відвідали вже багато областей України, і їх приємно вразила співпраця поліції. На що очільник закарпатської поліції запевнив, що наш регіон досить плідно взаємодіє з іншими регіонами України.

Гості подякували за цікаву й інформативну розмову. Адже метою їхнього візиту, запевнили, є з’ясування реального стану речей і допомога Україні в покращенні роботи поліцейських. В чому очільник поліції Закарпаття їм посприяв.

Далі консультативна Місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні планує організувати зустрічі з керівниками різних служб поліції, зокрема превентивної діяльності, слідства та кримінальної поліції, кадрового, фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку, а також із патрульними поліцейськими та територіальним органом з надання сервісних послуг МВС України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0