Прикордонники Мукачівського загону здійснюють спільне патрулювання з угорськими колегами

Життя  2 березня 2016 року, 13:40 614 ВІДЕО

Державна прикордонна служба України продовжує впроваджувати нові форми охорони кордону спільно із європейськими колегами щодо протидії транскордонній злочинності, в тому числі і на українсько-угорській ділянці. Одним із видів тісної співпраці є забезпечення спільного патрулювання правоохоронцями України та Угорщини на ділянці відповідальності Мукачівського загону.

Спільна охорона державного кордону дозволяє більш ефективно протидіяти  організованій злочинній діяльності. Також  оперативно допомагає діяти при спробах порушниками незаконно перетнути кордон, переміщенні викрадених транспортних засобів та переправленні контрабандних товарів як у визначених пунктах пропуску, так і поза їх межами. Крім того у результаті постійного обміну інформацією між українськими та європейськими правоохоронними підрозділами, низку правопорушень вдалося не лише  попередити, а й затримати зловмисників на гарячому, – повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Варто зазначити, що українські та угорські правоохоронці перед запровадженням такого способу охорони кордону пройшли навчання, які дали змогу правоохоронцям обох держав ознайомитись із тонкощами та відмінностями з питань практичного здійснення охорони кордону та з питань, що стосуються правових норм.

Проте, якими б не були різними підходи у службовій діяльності, але у цій співпраці є одна, беззаперечно найголовніша, єдина мета – забезпечення надійної охорони державного кордону.

 

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0