Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відвідали Мукачево

Життя  2 березня 2016 року, 14:57 591 ФОТО

Мукачівський міський голова Андрій Балога провів зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Фахівці обговорили поточну ситуацію з безпекової та економічної ситуації в місті. Участь в заході взяли спостерігачі місії Дорін Фазлі та Драгослав Цвєтіч.

Міський голова розповів, шо Мукачево прагне активізувати співпрацю із закордонними партнерами заради залучення нових інвестицій. Для цього в травні місто проводить бізнес-форум. На нього окрім місцевого бізнес-середовища запросять представників з країн ЄС, – повідомляє Мукачівська міськрада.

Щодо підтримки національних меншин – в місті створюють Будинок національних спільнот. Це дозволить їм проводити тут свої заходи, фестивалі.

Окрім того, місто впроваджує кращі європейські практики електронного управління. Місцеве самоврядування переходить на електронний документообіг, запроваджується запис в дитсадки та школи міста через електронний реєстр, впроваджується Картка мукачівця та ряд інших проектів, які свідчать про публічні дії влади.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0