Міністр освіти і науки Сергій Квіт розповів про видачу "липових" дипломів екс-ректором УжНУ Федором Ващуком

Життя  2 березня 2016 року, 22:48 1930

Міністр освіти та науки України Сергій Квіт під час своєї прес-конференції згадав про екс-ректора Ужгородського національного університету Федора Ващука.

Так, головний освітянин України згадав про те, що Федір Ващук намагається поновитися на посаді ректора через суд.

Крім того, за його безпосередньої участі студентам двох чеських вишів видавалися несправжні дипломи Ужгородського університету. Як виявилося, ці дипломи не були внесені до Єдиної бази з питань освіти, а отже не були нелегітимними.

Справа набула міжнародного розголосу, зокрема, у Чехії. "Скандал виник на рівні уряду Чехії, і один університет в Празі і Пльзені, висловлювали претензії нам. Тобто це липові дипломи. Насправді це не дипломи Ужгородського державного університету, вони не були внесені в ЄДЕБО то це продаж липових дипломів. Порушень я також можу наводити дуже багато. І це також дії Федора Ващука. Ці люди нічого не бояться і вони вважають, що знову прийшов їхній час і вони можуть повернутися", – зауважив міністр освіти Сергій Квіт.

Нагадаємо, що сьогодні активісти "Спеціального контролю" піймали екс-ректора УжНУ Федора Ващука на порушенні правил дорожнього руху.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0