У центрі Мукачева протестують студенти та викладачі ПТНЗ міста

Життя  3 березня 2016 року, 16:03 6048 Пряма трансляція

Сьогодні у Мукачеві студенти та викладачі місцевих ПТНЗ прийшли під будівлю Мукачівського міськвиконкому із вимогою відновити фінансування профтехучилищ.

Це вже третя акція представників ВПУ №3, ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» та ДПТНЗ Мукачівський аграрний ліцей ім. М. Данканича. Попередні дві вони провели на трасі міжнародного значення Київ – Чоп. Там вони влаштували мирну попереджувальну ходу. Втім, вимоги протестувальників так і не були почуті ні міської владою, ні Урядом або президентом.

Найперше, прийшовши під будівлю мерії, студенти почали вигукувати "Палачінту нам не треба" та "Ганьба". Лозунг "Палачінту нам не треба" пов’язаний із фестивалем "Варишська палачінта", на який мерія знайшла гроші.

У зв’язку з тим, що мер Андрій Балога проігнорував заклики вийти до людей, протестувальники проявили творчість і виконали у центрі Мукачева пісню, складену за кілька хвилин. Адресована вона меру.

"Чом ти не вийшов, як весь люд прийшов, ми тебе чекаєм,

Чи дяки не мав, може не схотів, може не пускали", – йдеться у пісні, придуманій протестувальниками.

Як зазначив під час акції протесту під будівлею Мукачівського міськвиконкому депутат міськради Олег Казибрід, "Відродження" ініціюватиме збір підписів задля скликання позачергової сесії Мукачівської міськради.

Кореспондент видання "PMG.ua" з місця протесту зазначає, що при вході у будівлю Мукачівського міськвиконкому присутні працівники муніципальної поліції міста. Під час акції протесту мітингувальники вигукують "Балога нас не чує", "Балогу – у відставку", "Ганьба" та інші гасла.

"Ми повинні вирішити це питання мирно", – зазначає народний обранець.

Згодом Мукачівська міськрада поширила інформацію, що Андрій Балога не хоче фінансувати ПТНЗ Мукачева. Мер погодився тільки на матеріальну допомогу.

"Конституція передбачає, що всі витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою. Цього зроблено не було. На підставі чого місто має фінансувати ПТУ? Знімати кошти з харчування дітей? З медичних закладів?", – передає слова мера міста Мукачівська міська рада.

Інтернет-видання "PMG.ua" пропонує онлайн відеотрансляцію протесту у центрі Мукачева.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Egor Gumenny 04.03.2016, 08:56
Щось мені підказує, що мер боїться своїх виборців. Чому ж він не вийшов до них? Невже батько не пустили?))))
Золі Кочані 03.03.2016, 23:57
Особисто мене наш мер сьогодні дуже неприємно здивував. Він знову включає дурника намагаючись перевести стрілки то на Ужгород то на Київ. Андрію, отямся, бо народ знесе і тебе і всю твою команду. Тебе найняла громада, щоб ти її служив. Тож служи, а не царюй бо скоро закінчиш!!
Марина Шпак 03.03.2016, 19:29
Я шокована побаченим сьогодні. Людоньки, з цим щось робити потрібно. Одна жіночка на відео ледь не плакала намагаючись пояснити чиновникам свою проблему. Їм мабуть плювати на неї. Студенти без стипендії, викладачі без зарплати. Кажу, я шокована
Злий Мукачівець 03.03.2016, 19:09
Айбо йсе повний ппц. Так боятися люди і не уйти до них. гнати в шию таких мерів
Мукачівка 03.03.2016, 17:41
Ганьба такому меру!!! Балога не бійся людей, вийди - поговори з нами!