"Прости, Вовочка, і прощай!" Москаль розповів, як на зло одному "вуйку" перейменував вулицю Леніна на Леннона

Життя  4 березня 2016 року, 08:23 1049

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пояснив, чому, так би мовити, декомунізація Леніна у Леннона на Закарпатті викликала величезний резонанс

Відповідне пояснення губернатор опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

"Але чому все-таки Леннон?

На це є кілька причин. По-перше, такий варіант запропонували читачі Фейсбуку, і мені він здався найкращим. По-друге, сільський голова с.Калини категорично відмовився перейменовувати вулицю Леніна, тому я хотів поставити цього «вуйка» на місце. По-третє, стара й нова назви співзвучні, значить, людям легше буде звикнути. Нарешті, по-четверте, моя біографія трохи пов’язана з «Бітлз». У 70-ті роки (це був якраз період «бітломанії»), коли я працював міліцейським опером у Чернівцях, нас часто примушували чергувати на дискотеках, а після останнього «білого танцю» розганяти молодь по домівках. Довелося мені поганяти тоді бітломанів по всіх чернівецьких околицях, тому я відчував перед цією групою якусь вину. Теперішнє перейменування Леніна на Леннона – моральна компенсація "Бітлз" за моє тодішнє міліцейське рвіння. Яка може стати хорошим приводом запросити на Закарпаття Пола Маккартні. А що – тут «бітлів» люблять не менше, ніж по всьому світу!

А щодо Леніна, то він свою всенародну любов уже пережив. Так що прости, Вовочка, і прощай!", – зазначив Геннадій Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0