З початку 2016-го року закарпатці задекларували майже 70 млн грн доходів

Життя  4 березня 2016 року, 10:23 581

З 1 січня – старту Деклараційної кампанії – 2016, мешканці Закарпаття задекларували 69,2 млн грн доходів. Загалом декларацію про отримані протягом 2015 року доходи подали 882 громадян.

Зокрема, з початку поточного року 124 наші земляки задекларували понад 17 млн грн доходу, отриманого у вигляді спадщини (дарунків). Ці декларанти нарахували майже 790 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та більше 220 тис. грн військового збору. Також 19 громадян задекларували понад 695 тис. грн доходів, отриманих від надання майна в оренду, що в результаті поповнить казну на 106 тис. грн ПДФО та понад 10 тис. грн військового збору, – стверджує відділ комунікації ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Варто зазначити, що 4 громадяни задекларували доходи, отримані за кордоном, на суму майже 8 млн грн та нарахували близько 1,6 млн грн ПДФО і майже 120 тис. грн військового збору.

Фахівці ГУ ДФС у Закарпатській області інформують, що наразі, за даними проведених розрахунків, до сплати нараховано близько 2,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 350 тис. грн військового збору.

Зауважимо, що органи фіскальної служби створюють комфортні умови для громадян, які декларують власні доходи. Зокрема, в Центрах обслуговування платників краю спеціалісти допомагають відвідувачам заповнювати декларації про майновий стан і доходи та надають відповідні консультації з цього питання.

Відтак в Центрах розміщено спеціальні стенди, де знаходиться уся необхідна інформація про декларування доходів та отримання податкової знижки. Також для подання декларацій на офіційному сайті ДФС України існує сервіс "Декларування онлайн", який дозволяє декларантам йти в ногу з часом, та контактувати з фіскальною службою через Інтернет.

Нагадаємо, що Деклараційна кампанія триватиме ще 2 місяці до 1 травня 2016 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0