"Рішення про надання допомоги може спричинити розкол у колективах закладів профтехосвіти", – координатор акції протесту

Життя  4 березня 2016 року, 11:40 519

Можливе рішення про надання одноразової матеріальної допомоги викликало дискусію серед депутатів Мукачівської міськради та працівників закладів профтехосвіти міста.

Депутат Мукачівської міськради від "Об’єднання "Самопоміч" Богдан Фекете під час засідання бюджетної комісії зауважив, що одна третина обранців звернулась до міського голови Андрія Балоги щодо скликання позачергової сесії Мукачівської міськради, на якій необхідно вирішити питання внесення змін до міського бюджету.

Представник "Єдиного Центру" Роберт Іванчо зазначив, що це неможливо через норми бюджетного кодексу.

Один з координаторів акції протесту мовив, що рішення про надання матеріальної допомоги може спричинити розкол у колективі. "Після того, як секретар міськради оголосив, що допомогу отримають лише викладачі та учні з міста, жінки з районів плакали", – сказав працівник ПТНЗ. Інші активісти запропонували створити мережу фінансування з міського та районних бюджетів.

Також під час розмови виникла ідея звернутись зі зверненням до голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

Нагадаємо, що під час засідання бюджетної комісії стали відомими суми одноразових матеріальних допомог викладачам та учням професійно-технічних навчальних закладів міста Мукачева.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0