Всі "ліві" МАФи та білборди у Мукачеві буде демонтовано

Життя  4 березня 2016 року, 15:12 593

Місто й надалі позбавлятиметься «лівих» МАФів та білбордів. Нагадаємо, що цього тижня почався демонтаж 13 незаконно встановлених МАФів, кіосків. Також демонтують й білборди, на які не видавалися дозвільні документи.

Звертатимуть увагу і на цигаркові кіоски, розташовані поблизу навчальних закладів, – повідомив Мукачівський міський голова Андрій Балога під час прес-конференції, зазначає Мукачівська міськрада.

«В місті  проведено інвентаризацію МАФів та кіосків. Загалом їх є  понад 90. Власники 72 свого часу отримали дозвільні документи на їх розміщення, але тільки 36 оформили всі документи належним чином.  Інші фактично  встановлені поза правовими нормами. Тому й надалі будуть робитися приписи власникам, а згодом і демонтовувати незаконно встановлені. Детально буде проаналізовано як сталося, що в 20 метрах від шкіл є цигаркові кіоски. Увага приділятиметься й харчовим кіоскам, відповідності їх санітарним вимогам. Це саме стосується й білбордів. В місті є ще 20 білбордів без будь-якої документації», – констатував Андрій Балога.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0