«О, Жінко! Ти велич і краса,берегиня роду людського!»

Життя  5 березня 2016 року, 16:23 911 ФОТО

Цими поетичними та піднесеними словами розпочався святковий концерт у Рахові, який 4 березня 2016 р. презентували жінкам студенти та викладачі спеціальності «Музичне мистецтво» педагогічного факультету Мукачівського державного університету.  Відбувся концерт для рахівчанок за сприяння народного депутата України Василя Петьовки. 

У концертній програмі взяли участь кращі художні колективи та солісти-виконавці Мукачівського державного університету. Народний студентський хор «Цімборики», колоритні виконання фольклорного гурту «Фатьови», високопрофесійне інструментального тріо «ДоМА» та енергетику угорського «Чардашу» у виконанні Народного танцювального колективу «Латірчанка»  глядачі зустріли справжніми оваціями.

Ліричний настрій створили учасники вокального гурту «Brevis», солістки Еріка Куцин та Марина Гальовчик.  Виконавці Мирослава Мішкулинець,  Евеліна Романко, Василь Голодняк, та віртуоз-скрипаль Іван Криванич, який виконав «Чардаш» Вітторіо Монті, викликали захоплення. Символ Революції Гідності  «Пливе кача» прозвучав як реквієм-посвята всім матерям України. 

Патріотичну нотку, з вірою в майбутнє, утвердженням єдності народу і соборності України продовжили виконанням патріотичної пісні Арнольда Святогорова «Вольная воля» у виконанні Аліни Поляк. Хоровий твір М. Дацка «Благослови нас, Боже» завершив святкову концертну програму студентів та викладачів Мукачівського державного університету.

Жінки, яким присвятили концерт кажуть: тішаться, що їм приділили увагу та створили святковий настрій, а також висловили вдячність  народному депутату Василю Петьовці  за організацію концерту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0