Мерія пояснила, що дасть жителям міста над Латорицею так звана Картка мукачівця

Життя  10 березня 2016 року, 13:03 668

Меморандум щодо співробітництва між Мукачівською міськрадою та «Державним Ощадним банком України» з впровадження проекту «Картки мукачівця» підписано сьогодні міським головою Андрієм Балогою та керівником філії банку у Закарпатській області Сергієм Калієм.

Йдеться про запровадження багатофункціональної пластикової картки Картка мукачівця. Буде визначено спеціалістів-координаторів, які братимуть участь в розробці проект, розроблятимуть та погоджуватимуть план спільних дій, – інформує Мукачівська міськрада.

Картка буде мати кілька ступенів захисту: фото, електронний підпис, інформація про власника. Картка мукачівця дасть можливість кожному мешканцю міста відкривати поточний соціальний рахунок, отримувати знижку в соціальній аптеці, здійснювати оплату житлово-комунальних послуг. З часом буде впроваджено й інші сервіси. Пропонується розробити дизайн картки з краєвидами Мукачева.

Сторони домовилися про те, що безпосередній порядок реалізації проекту буде визначатися окремим договором про співробітництво.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0