Обласні депутати просять Президента грошей на пільговий проїзд громадян

Життя  11 березня 2016 року, 10:34 515

Нині, на позачерговому засіданні Закарпатської обласної ради депутати звернулися до Президента, щоб той підписав закон про зміни до Держбюджету у пункті, де передбачено субвенція для місцевих бюджетів на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Крім того, звернулися і до Кабміну, адже звідти за словами голови Закарпатської ОДА «надіслали відписку».

«Я вважаю, що децентралізація – це отримання додаткових коштів для розвитку наших громад. А то нам однією рукою дають, а іншою забирають, бо перекидають на нас гарантії, котрі були на державі. Це стосується і фінансування ПТНЗ, і компенсації перевізникам», – сказав депутат від «Єдиного Ценру» Золтан Лендєл.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль запропонував додати до звернення і список усіх нардепів, що голосували за цей «ганебний бюджет», як його назвав Геннадій Москаль. «Це не децентралізація, а на тобі небоже, що мені не гоже», – сказав Москаль.

«Депутати Закарпатської обласної ради вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася в області із забезпеченням надання передбачених законодавством соціальних пільг окремим категоріям громадян у зв’язку з відсутністю відповідного фінансового ресурсу з держбюджету. Просимо Вас, вельмишановний Петре Олексійовичу, підписати проект Закону України «Про внесення змін до додатків №3 та №7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», – йдеться у зверненні.

За оновлену редакцію звернення проголосували 46 депутатів із 46-и присутніх.

Джерело: Галагов
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0