Ужгородський університет випустив перших магістрів з туризму

Життя  14 березня 2016 року, 14:29 477

Нещодавно студенти-магістранти денної та заочної форм навчання факультету туризму та МК отримали свої дипломи. Випускники дуже хотіли, щоб вручення відбулося в головному корпусі вишу, бо саме тут, у цих стінах, починалось їхнє навчання.

Ще учорашніх студентів, а нині випускників, прийшли підтримати й привітати родичі, друзі, а також уже рідні викладачі, – інформує Медіацентр УжНУ.

Після вступного слова заступника декана з навчальної роботи Андрія Мельника пролунав Гімн України. Відтак Андрій Васильович зауважив, що нині розвиток туризму в Україні є пріоритетним, і висловив сподівання, що наші випускники стануть важливим елементом підтримки і виведення українського туризму на якісно новий рівень

Доцент кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Галина Кіш звернулася до випускників із вітальним словом: «Цікаві, довгі, веселі та незабутні п’ять з половиною років закінчилися. Ми пишаємося, що мали честь навчати вас, співпрацювати з вами, співпереживати вам. Сподіваємося, що здобуті в університеті знання зможете використати в майбутньому».

Магістри отримали свої дипломи та висловили слова подяки. Випускник спеціальності «Туризмознавство» Віктор Опаленик подякував батькам, які підтримували своїх дітей у період навчання. Відтак звернувся до працівників кафедр: «Ви сумлінно працювали з нами 5 років, тож ми знаємо, що всього можна досягти своєю працею. Наша перша пара починалася зі слів: «Туризму на Закарпатті немає». Я сподіваюся, що після нашого випуску він з’явиться. Ми вже доклали і ще докладемо до цього зусиль».

Наостанок заступник декана Андрій Мельник побажав туризмознавцям добра, злагоди, достатку, миру та Божого благословіння.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0