Законопроект про так звану "пересічку" буде внесений у Верховну Раду України Юрієм Луценком

Життя  15 березня 2016 року, 08:07 1034

У вихідні дні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку до Києва й зустрівся з вищим керівництвом держави. В ході зустрічі піднімалася й тема законодавчого врегулювання тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією на митну територію України.

Як повідомлялося раніше, створена Г.Москалем робоча група представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією та юристів Закарпатської митниці розробила проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей тимчасового ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування на митну територію України. Прийняття цього закону зможе розв’язати проблему «пересічки», яка особливо загострилася на Закарпатті, – повідомляє Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

За результатами зустрічі прийнято рішення, що на розгляд Верховної Ради України законопроект внесе народний депутат  Юрій Луценко. Котрому, як голові парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка» та координатору парламентської коаліції набагато простіше зібрати необхідну більшість і прийняти запропоновані зміни до законодавства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0