Верховна Рада України вшанувала пам’ять Героїв Карпатської України

Життя  15 березня 2016 року, 11:48 966 ФОТО

Сьогодні Парламент відзначив хвилиною мовчання річницю воїнів-героїв Карпатської України, які рівно 77 років тому поклали своє життя, виборюючи незалежність України.

Розповідаючи з трибуни Парламенту про знаменну дату в історії держави, народний депутат України від Закарпаття Валерій Лунченко зазначив: "Кожен з нас має пам’ятати, що ті хлопці тоді, зі всієї України: з Сумщини, Івано-Франківщини, Закарпаття в підніжжі міста Хуст, пролили кров за майбутнє нашої держави, як сьогодні проливають наші воїни, воюючі в зоні АТО. Я переконаний, що всі вони боряться за майбутнє нашої країни. І коли вони би бачили і чули, якими чварами ми сьогодні розторговуємо нашими територіями, втрачаємо суверенітет нашої держави, вони б цим не пишались".

 

Свій виступ політик завершив наступними словами: "Я хочу закликати всіх нас до єдності, хочу щоб всі ми пам’ятали, що наші воїни, які загинули 77 років тому боролись за справжню незалежну європейську Україну.

Ми маємо честь працювати в одному залі з онучкою Дмитра Климпуша Іванною Климпуш - Цинцадзе, командира воїнів Карпатської України.

Шануймо наших героїв!".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Vasya Golovanov 15.03.2016, 17:50
шо інтересно коло трибуни не є ні файти балог і петьовок, ні пацкунів і горватів. а один лунченко із закарпаття. за се честь і хвала му