Апеляційний суд скасував ухвалу Мукачівського міськрайонного суду щодо фінансування ПТНЗ міста

Життя  16 березня 2016 року, 10:59 1445

Сьогодні, 16 березня, Львівський апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Закарпатської облдержадміністрації щодо ухвали Мукачівського міськрайонного суду від 3 лютого цього року. Цією ухвалою адміністративний позов Геннадія Москаля про зобов’язання Мукачівської міськради виконати діюче законодавство й профінансувати три міські профтехучилища було повернуто в ОДА без розгляду.

Львівський апеляційний суд своєю ухвалою задовольнив апеляційну заяву Закарпатської ОДА, скасував ухвалу Мукачівського суду від 3 лютого і направив адміністративний позов голови ОДА в той же Мукачівський суд для розгляду по суті в іншому складі суддів, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Геннадій Москаль особисто був присутній на судовому засіданні, тоді як ніхто з представників Мукачівської міськради на розгляд справи не приїхав.

– Той факт, що ніхто з Мукачівської міськради не приїхав до Львова, красномовно вказує, як у Мукачеві піклуються про дітей та персонал профтехучилищ – тобто ніяк, – коментує рішення суду Г.Москаль. – Ухвала суду скасована, після цього Мукачівський суд зобов’язаний розглянути справу по суті й примусити міську раду виконати чинне законодавство в частині фінансування профтехосвіти. І зняти цим самим соціальне напруження в Мукачеві, спровоковане некомпетентністю міської влади. Ухвала апеляційного суду остаточна й оскарженню не підлягає.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Злий Мукачівець 16.03.2016, 16:24
Удар по Балозі конкретний. очередный прокол файти