На Закарпатті триває перевірка боєготовності місцевих пожежних команд

Життя  16 березня 2016 року, 15:21 860 ФОТО

Окрім державних пожежно-рятувальних підрозділів, які підпорядковуються Держслужбі з надзвичайних ситуацій, до гасіння пожеж нерідко залучаються місцеві пожежні команди. Вони формуються й фінансуються за кошти органів місцевого самоврядування. Наразі в області триває перевірка боєготовності цих пожежних формувань. Вона покликана з’ясувати, в якому стані перебувають сьогодні МПК та скільки подібних команд іще необхідно створити.

Зокрема, 15 березня перевірки відбулися у двох місцевих пожежних командах Рахівського району – в селах Верхнє Водяне та Видричка. Крім цього, на Рахівщині діє МПК с. Кобилецька Поляна, яку оглянуть незабаром. Під час своїх візитів співробітники Рахівського райвідділу ДСНС оцінили рівень готовності МПК до дій за призначенням, стан утримання пожежної та пристосованої до гасіння пожеж техніки, будівель і споруд, а також організації несення служби в підрозділах місцевої пожежної охорони. Також представники оперативно-рятувальної служби Закарпаття провели роз’яснювальні наради з сільськими головами щодо належного утримання техніки, яка перебуває на озброєнні МПК, – йдеться у повідомленні У ДСНС України у Закарпатській області.

Робота місцевих пожежних команд є надзвичайно важливою для оперативного реагування на надзвичайні події різного характеру. До прикладу, в Рахівському районі минулого року сталося 146 пожеж. При цьому місцева пожежна команда с. Верхнє Водяне залучалася 26 разів, МПК с. Видричка – 9 разів, МПК с. Кобилецька Поляна – 4 рази. Тобто місцеві пожежні формування брали участь у ліквідації майже кожної третьої пожежі. Усього ж на території Закарпатської області діє 18 місцевих пожежних команд, і в майбутньому планується збільшення їхньої кількості.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0