Уродженець Закарпаття Йожеф Сабо: "Я патріот і готовий поїхати в АТО захищати свою країну"

Життя  17 березня 2016 року, 16:32 999

Заслужений тренер України Йожеф Сабо відповів на висловлювання Олександра Алієва. В нещодавньому інтерв’ю скандальний екс-гравець "Динамо" розкритикував колишнього свого тренера Йожефа Сабо, назвавши його заклики не їхати українським футболістам грати в Росію "старческим маразмом".

– Вступати з ним у полеміку... Хто він такий, щоб я це робив? Це його думка... Якщо треба, то я поїду, візьму автомат і поїду. Він же молодий... Якщо він вважає, що Україна – це його країна. Він їздить то туди, то сюди, в Україну і Росію. Там грає, тут грає. А я народився в Україні і буду захищати свою батьківщину. Якщо знадобиться – візьму автомат і піду захищати! Так, я патріот. Нехай говорять, що хочуть. Просто мені вже багато років, я б пішов у військкомат і, але мене не беруть... А висловлювання Алієва? Хамство... вони пропили свою молодість. От і все, – відреагував Йожеф Сабо.

Нагадаємо, Йожеф Сабо народився в Ужгороді. У 1994 та 1996-1999 роках тренував національну збірну України, провівши у ранзі наставника 34 матчі – другий показник в історії збірної після Олега Блохіна. Кінець вересня-жовтень 2007 – головний тренер «Динамо» (Київ).

Джерело: ICTV
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0