Більше 450 студентів вже мають догани чи попередження про виселення із гуртожитків УжНУ

Життя  17 березня 2016 року, 16:40 1163

Тема гуртожитку час від часу привертає увагу широкої громадськості: багатьом цікаво, як живеться в студмістечку УжНУ, що там змінюється. Про це та про плани щодо ремонтів розповів директор студмістечка Василь Кепич.

Відповідаючи на запитання, яка ситуація із дисципліною та порядком у студмістечку, Василь Кепич зазначив, що попереджень менше не стало, але ситуація трохи покращилася, – йдеться у повідомленні Медіацентру УжНУ.

"Мусите розуміти: у гуртожитках проживає понад три тисячі студентів. Менше нищать майно, трохи вихованіші стали. Проте як палили, так і палять, хоч це категорично заборонено на території студмістечка. Постійно наголошую, що курити в корпусі заборонено. До речі, маємо показовий приклад, коли нещодавно від недопалка загорілася кухня. Традиційно за порушення – догана, попередження про виселення, виселення. Також залучаємо до громадських робіт у перших двох випадках. Із вересня вже виселено 28 студентів. Це стало уроком для сусідів: стали боятися виселення, тож готові йти на громадські роботи", – каже директор студмістечка.

"Карати за сміття з вікон треба, але поки вносити зміни до положення не будемо. Якщо два рази зловлю під час куріння – виселяю. Більше 450 студентів вже мають догани чи попередження про виселення. З них 130 внесені до списку непоселення на наступний навчальний рік. Ще понад 130 рекомендовані на непоселення, тож їх долю вирішать на факультетах вже у серпні", – додав пан Василь.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0