Вузлову лікарню станції "Чоп" хочуть передати у власність територіальної громади

Життя  17 березня 2016 року, 16:59 815

Тож на четвертому пленарному засіданні другої сесії облради вони скерували на адресу Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України Звернення щодо фінансування ДЗ «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця» та передачі майна закладу у спільну власність територіальних громад області.

«Депутатський корпус Закарпатської обласної ради, – наголошується у документі, – стурбований проблемами подальшого функціонування Державного закладу «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця», зокрема щодо фінансування закладу у 2016 році та врегулювання майнових питань.

Згідно з додатком 10 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» на фінансування з місцевих бюджетів Закарпатської області передано 4 заклади охорони здоров’я, у тому числі Державний заклад «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця».

10 липня 2015 року Чопською міською радою прийнято рішення про надання згоди на передачу майна зазначеного закладу у комунальну власність та, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 975-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів охорони здоров’я у власність (спільну власність) територіальних громад», передбачено передачу цілісного майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця» у власність територіальної громади м.Чоп.

Однак до цього часу жодних заходів щодо передачі цього майна у комунальну власність не здійснено.

На сьогодні цілісний майновий комплекс та майно, яке розташоване у м. Чоп, вул. Молодіжна, 12, використовується закладом на договірних засадах і належить публічному акціонерному товариству «Українська залізниця». Відповідно до пункту 4 статті 10 Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» порядок передачі майна, внесеного до статутного капіталу Товариства, визначається Кабінетом Міністрів України».

Виходячи з викладеного вище, для вирішення проблеми фінансування закладу депутати просять забезпечити прийняття відповідних нормативних документів для передачі майна Державного закладу «Вузлова лікарня станції Чоп» ДТГО «Львівська залізниця» з державної власності у власність територіальної громади м.Чоп.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0