Голодних студентів-птушників з Мукачівського району забезпечили гарячими обідами

Життя  18 березня 2016 року, 22:47 1134 ФОТО

Студентів з Мукачівського району, які знаходяться на повному державному утриманні та навчаються у одному з мукачівських ПТНЗ, – забезпечено безкоштовними гарячими обідами. Таке рішення знайдено завдяки домовленості голови Мукачівської РДА з їдальнею, що забезпечує харчування дітей.

Потреба у забезпеченні харчуванням дітей – сиріт пов’язана з відсутністю фінансування учбового закладу. Студенти, що знаходяться на державному утриманні та водночас позбавлені стипендії, – опинилися у скрутному становищі. До очільника району Сергія Гайдая з проханням сприяти у вирішенні проблемної ситуації звернулися представники навчального закладу, – інформує прес-служба Мукачівської РДА.

"Прикро, що в даному випадку найбільше постраждали саме діти – сироти, для яких стипендія – це єдине джерело існування, – каже Сергій Гайдай. – На даному етапі працюють домовленості, в результаті яких студенти з Мукачівського району отримують гарячі обіди. Діти харчуватимуться до вирішення ситуації з фінансуванням ПТНЗ".

Ще складніша ситуація склалася в одного з учнів ПТНЗ, також мешканця Мукачівщини, якому потрібно безперервне лікування, а перерва у прийомі ліків може призвести до серйозних наслідків. У цій складній ситуації також допоміг керівник району Сергій Гайдай – студент забезпечений курсом життєво важливих препаратів.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко не підписав Закон про фінансування закладів профтехосвіти, прийнятий Верховною Радою 4 лютого 2016 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0