Обласні депутати просять виділити кошти на ремонт доріг між угорськомовними селами Мукачівщини

Життя  22 березня 2016 року, 11:10 484

У ході роботи четвертого пленарного засідання другої сесії облради серед десятка депутатських запитів були й такі, в яких йшлося про необхідність ремонту важливих об’єктів соціальної сфери, унікальної культурної спадщини та автодоріг.

Зокрема, Денис Ман звернувся з депутатським запитом щодо вжиття невідкладних заходів із збереження пам’ятки історії, культури та архітектури Ужгородського замку. Тут, за його словами, з даху будівлі вже падає черепиця. Є вже випадки, коли вона впала за кілька метрів від відвідувачів замку. Державного фінансування на розвиток пам’ятки, яку відвідує щороку майже 130 тисяч туристів, ясна річ, не вистачає. «Прошу створити комісію, яка розбереться у ситуації та розробить термінові заходи для підтримання належного стану будівлі», – зазначив депутат. За це проголосувало 55 обласних обранців.

Крайовий парламентар Йожеф Баторі у своєму запиті просить сприяння у реконструкції будівлі культурного центру в с.М.Добронь, де планується облаштувати дитячу школу мистецтв, бібліотеку та клуб. Проектно-кошторисна документація готова і пройшла експертизу. «Потрібно також завершити фасадний ремонт будівлі Соломонівської ЗОШ І-ІІ ступенів», – йдеться у запиті обранця.

Прозвучав у залі й колективний депутатський запит від фракції "КМКС" Партія Угорців України", а це – Йожеф Баторі, Гейза Гулачі, Борнобаш Кейс, Ілдіко Орос, Чобо Пийтер, Карл Резеш, Міклош Товт, Йосип Борто. В ньому депутати просять виділити кошти на поточний ремонт доріг, які знаходяться в критичному стані: с.Баркасово Мукачівського району-траса "Мукачево-Чоп" протяжністю 2 км, с.Серне Мукачівського району-траса "Мукачево-Чоп" протяжністю 2 км, с.Дерцен-с.Форнош Мукачівського району протяжністю 4 км , с.Жнятино Мукачівського району-траса "Мукачево-Берегово" протяжністю 4 км.

Ці запити також підтримано переважною більшістю депутатів облради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0