Журналісти телеканалу "Тиса-1" та радіо "Тиса-FM" більше місяця працюють без зарплат

Життя  22 березня 2016 року, 22:05 2025

Скандал із зарплатами працівників Закарпатської філії Національної телекомпанії України (телеканал "Тиса-1" та радіо "Тиса-FM") триває. Вже більше місяця працівники найбільшої регіональної телерадіокомпанії краю не отримують зарплату. Востаннє її отримували авансом у середині лютого.

Ще 16 березня генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці про те, що питання фінансування державного, а у майбутньому суспільного ЗМІ вирішене. "Постанову КМ щодо зміни порядку використання бюджетних коштів № 593 (іншими словами – Бюджетний паспорт НТКУ) – прийнято. Ба більше – дякуючи Maксу Нєфьодову з голосу прийнята поправка до проекту постанови, яка переводить НТКУ в статус розпорядника коштів другого рівня. Що це означає на робочому рівні?

Поточну проблему з зарплатнею вирішено: максимум в понеділок (21 березня) після всіх необхідних процедурних дій, казначейства відкриють платежі. А також вирішено стратегічну проблему невизначеності керування фінансами: віднині (з 1 квітня) фінансами НТКУ та її філій керуватиме не ДержКомітет з питань ТБ та радіо, а саме НТКУ", – йдеться у дописі очільника Національної телекомпанії України.

Однак про те, що 240 працівників Закарпатської регіональної філії НТКУ не отримали зарплату, написав на своїй сторінці у Фейсбуці журналіст телеканалу "Тиса-1" Роман Сов’як.

"Я журналіст "Тиси-1" і я вже більше місяця не отримую зарплату. Мене моя держава киданула. Я обурений і не розумію, чому в цій державі розкидуються кадрами. Що робити в такій ситуації? Боротися. Але це чомусь не подобається нікому. Зураб Аласанія, Ви як керівник НТКУ, поясніть "хто винен" і "що робити"? Я разом з колегами заявив про цю проблему – назвали непрофесіоналом, а друзі вже попереджають, що доблесне СБУ цікавиться "ініціаторами" протестів. Звідусіль кажуть – ви ж працівники державного телебачення, ви ж прирівняні до держслужбовців – не можна мітингувати. Ні-ні. Після останнього засідання Кабміну питання мало вирішитися ще до вчора. Так казав Зураб Аласанія", – зауважив медійник.

Цей пост став приводом для цікавої заочної дискусії між керівником НТКУ Зурабом Аласанією та працівниками обласного державного медіа. 

Результати поки невідомі. Та працівники обласного телебачення та радіо вже подумки шукають іншу роботу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0