Гра, що розвиває інтелект

Життя  23 березня 2016 року, 11:08 658 ФОТО

У час, коли молодь та діти перевагу надають соцмережам та комп’ютерним іграм, важливо зацікавити їх читанням та заняттями, які дозволяють розвиватися їм, як особистотям. Одне з таких занять - гра в шахи.

У вівторок, 15 березня, по закінченню уроків, учні Білинської загальноосвітньої школи взяли участь у відкритті шахового гуртка. Заняття в ньому проводитиме досвідчений шахіст, кандидат у майстри спорту з шахів Микола Романюк.

За сприяння народного депутата України Василя Петьовки, у цій школі створено всі умови для навчання гри в шахи, зокрема є демонстраційна дошка, шахові годинники, шахівниці. Для школярів залишається головне – бажання грати та прагнення перемог, і тоді хороші результати не забаряться. А вже через кілька місяців гуртківці матимуть змогу продемонструвати свої знання на районному турнірі,  що відбудеться в Рахівському шаховому клубі.

У відкритті шахового гуртка взяли участь батьки школярів-гуртківців, директор школи Марія Старицька, сільський голова Микола Сагайда, помічник  народного депутата України Михайло Штефко та депутат Рахівської районної ради Михайло Фірка. У їх виступах звучали побажання учням успіхів у навчанні і спорті. Наголосили: в час, коли молодь та діти не багато уваги приділяють спорту та інтелектуальним іграм, відкриття шахового гуртка допоможе розвивати вміння мислити та заохочуватиме школярів до загального розвитку. Присутні висловили вдячність меценату – народному депутату України Василю Петьовці за його вклад у розвиток шахового спорту на Рахівщині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0