Чоловік намагався перевезти через кордон у пакетах із соком контрабандні цигарки

Життя  24 березня 2016 року, 10:29 415 ФОТО

Вчора  прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Дякове» завадили спробі громадянина Румунії перевезти через кордон 146 пачок контрабандного тютюну.

36-річний румун прибув у пункт пропуску легковим автомобілем марки «Форд»  та   для перетину кордону обрав зелену смугу руху.  Під час проведення оперативно-профілактичних заходів з протидії переміщенню тютюнових виробів, а також заходів контролю першої лінії у прикордонного наряду виникли підозри щодо переміщення в даному транспортному засобі предметів та матеріалів прихованих від прикордонного контролю, – повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Саме тому  вказаний автомобіль було виведено із загального потоку. Під час проведення поглибленого огляду у багажному відсіку автомобіля було виявлено картонний ящик, в якому знаходились 12 упаковок соку однієї з відомих марок. Але, як з’ясувалось , соку у цих упаковках не було, замість нього іноземець спакував у ємкості 146 пачок цигарок марки “JIN LING”.

За фактом виявлення цигарок було складено протокол. Цигарки вилучено встановленим порядком. Сума оцінки  виявленої контрабанди  “JIN LING” склала 1 668 гривень.                                                                                                   

                                                            

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0