Дубівські школярі опановуватимуть шахову майстерність

Життя  24 березня 2016 року, 12:01 555

У середу, 23 березня, у приміщенні Закарпатського  машинобудівного  технікуму селища  Дубове, за сприяння народного депутата  Василя Петьовки, офіційно відкрили шахову школу. Тут, у післяурочний час, тричі на тиждень,  у понеділок, середу та п’ятницю, проводитиме безкоштовне навчання для місцевих школярів  кандидат у майстри спорту з шахів Степан Ковач. Гурток забезпечений всім необхідним для проведення занять. До послуг дітей, які проявляють інтерес до цієї гри й прагнуть розвивати логічне мислення, шахівниці, шахові годинники, інформаційне унаочнення. До речі, приладдя було придбано за сприяння народного депутата  Василя Петьовки. Наразі до гуртка записались 20 юнаків та дівчат селища.

У відкритті гуртка взяли участь помічники народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко та Ігор Грабарь, депутат районної ради Іванна Куцин, громадський активіст Іван Сойма. МихайлоШтефко побажав  юним шахістам наснаги, цікавого навчання та перемог не тільки на районних, обласних, а й на всеукраїнських змаганнях.

Вдячність народному депутату висловив й Степан Ковач. Він зауважив, що діти, які грають у шахи, з користю проводять дозвілля та розвивають своє логічне мислення і пам’ять. А тому відкриття таких гуртків – важлива й благородна справа.

Це вже другий шаховий гурток, що відкрито за сприяння народного депутата України Василя Петьовки  цього  року  на Тячівщині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0