Румуну не вдалось дати хабара закарпатським прикордонникам

Життя  24 березня 2016 року, 15:20 480

Активне проведення заходів по протидії корупційної складової серед прикордонників дає свої результати. Так, сьогодні в пункті пропуску «Солотвино», що на кордоні з Румунією прикордонниками було зафіксовано та припинено спробу дачі хабара.

Громадянин  Румунії,  прямуючи на виїзд з України, спробував дати кошти у розмірі 500 гривень співробітниці Державної прикордонної служби. У такий спосіб румун намагався «вирішити» питання за  безперешкодне перетинання кордону та непритягнення його до адміністративної відповідальності у зв’язку з перевищенням терміну перебування на території України.  Про факт пропонування неправомірної вигоди булио проінформовано компетентні органи. Наразі правопорушника передано співробітникам поліції.

Керівництво Мукачівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0