Однокласники загиблого школяра розповідають, що час від часу він заводив розмови про смерть

Життя  25 березня 2016 року, 07:49 3675 ВІДЕО

Поблизу Ужгорода знайшли тіло без голови. Його виявили прямо на залізничних коліях станції "Невицьке". Біля тіла лежав шкільний рюкзак, а в ньому – книжки та зошити учня дев’ятого класу.

Відомо, що напередодні він самовільно пішов із занять після першого уроку. Матері повідомив, що все добре, він у місті, їде додому, а завтра обов’язково піде до школи. Та замість дому хлопець опинився на залізничній станції. Там попрощався із другом, з яким зранку втік зі школи. А через кілька годин його тіло знайшли без голови.

Що саме сталося – в поліції ще не з’ясували. Припускають, що голову під колеса хлопець поклав, коли потяг ще стояв. Однак це міг бути і нещасний випадок, і вбивство.

"Якщо б машиніст все б це бачив, він би відреагував. Там доволі прямий відрізок дороги. По характеру розташування – це все ж таки на 99% поїзд зробив, а от те, що це суїцид – трохи рано про це говорити, але така версія не виключається", – розповів керівник обласної поліції Василь Мадяр.

Однокласники хлопця розповідають, що час від часу він заводив розмови про смерть. Казав, що не бачить у житті сенсу. На його сторінці у соцмережах навіть були фото та відео загибелі під потягами. Вчителі кажуть, що Володимир не був проблемним учнем. До п’ятого класу вчився відмінно. Потім успішність стрімко погіршилася, хлопець замкнувся в собі, почав цікавитись страшилками.

Шкільний психолог два роки поспіль фіксувала яскраво виражену агресію у юнака. Займалась з ним. Цього року всі контрольні параметри не показали жодних відхилень норми психологічного розвитку.

"Суїцидальних признаків не відображались", - твердить Лариса Сідун. 

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0