Облавтодор відповів на запит міськради відносно ремонту доріг в Іршаві

Життя  25 березня 2016 року, 11:53 2375 ДОКУМЕНТ

Зважаючи на багаторазові усні та письмові звернення міськради до Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, на адресу міськвиконкому надіслали листа, в якому наголошують, що поінформовані про стан міських автошляхів і згідні з тим, що їх треба ремонтувати.

Разом з тим, повідомляють, що Укравтодором не доведено план фінансування дорожніх робіт на 2016 рік. А відповідно, тільки «при отриманні службою контрольних показників плану фінансування на 2016 рік кошти будуть розподілені по районам у відповідності до протяжності мережі доріг, про що буде повідомлено РДА для складання переліку доріг місцевого значення, які потребують першочергового ремонту», зазначено у листі. Звісно ж виникає питання, чи дороги на території міста потраплять до цього списку? – заздається питанням Іршавська міськрада.

Також головні крайові дорожники запевнили, що однозначно плануватимуть проведення ямкового ремонту дороги державного значення Іршава-Виноградів. А от «щодо доріг місцевого значення на території м.Іршава: Довге-Іршава; Завидово-Загаття-Іршава; Іршава-Ільниця-…Вільхівка; Іршава-Лоза; Іршава-Собатино, то кроком для проведення їх ремонту має бути включення цих доріг до районного переліку, щодо чого міській раді необхідно звернутися з відповідним проханням до РДА». До слова, такий лист уже направлено до районного керівництва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0