Іршавщина отримала кошти на укріплення берегів річок

Життя  27 березня 2016 року, 15:57 709

На Іршавщині за рахунок коштів ДФРР укріплять береги двох річок, відремонтують аварійний міст, автодорогу та замінять вікна в райлікарні.

За рахунок перерозподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) Іршавський район отримає додатково понад чотири мільйони гривень. Зокрема, 1 мільйон 300 тисяч виділять на берегоукріплення р.Лисичанки в с.Лисичово. Під час інтенсивних опадів гірська річка розмиває незахищені береги й поступово підбирається до сільських хат, тому її береги слід укріпити габіонами. Аналогічні роботи проведуть і з берегами р. Синявки в с. Ільниця (для чого з ДФРР буде виділено 350 тисяч гривень). 200 тисяч гривень піде на ремонт опори та огородження аварійного мосту через р.Боржава в с. Імстичово, один мільйон – для ремонту ділянки автодороги з с. Кам’янське в напрямку Берегова, а за півтора мільйона гривень замінять вікна й двері в Іршавській центральній районній лікарні, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.

– Названі суми виділять за рахунок перерозподілу коштів із Державного фонду регіонального розвитку, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль, який здійснив робочу поїздку в Іршавський район і особисто оглянув усі об’єкти. – Оскільки ремонт міжнародної траси "Вилок – Дяково", на який раніше закладалися 7,5 мільйонів гривень із ДФРР, буде зроблено за рахунок Державного бюджету, вивільнені гроші можна перекинути на інші об’єкти. 4 мільйони 350 тисяч гривень отримає Іршавський район.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0