Суд відмовив Ващуку у поновленні на посаді ректора УжНУ

Життя  29 березня 2016 року, 14:21 799 ДОКУМЕНТ

У п’ятницю, 25 березня, Шевченківський районний суд м. Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Ф.Г.Ващука до Міністерства освіти і науки України про поновлення його на роботі, ухвалив рішення відмовити йому у задоволенні позову до МОН України за участі Ужгородського національного університету про скасування наказу, визнання контракту діючим, поновлення на роботі та зобов’язання вчинити дії щодо нарахування та виплати сум при звільненні та виплати середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні.

Відповідну інформацію поширила прес-служба УжНУ.

Раніше повідомлялось, що міністр освіти та науки України Сергій Квіт під час своєї прес-конференції згадав про екс-ректора Ужгородського національного університету Федора Ващука. Так, головний освітянин України згадав про те, що Федір Ващук намагається поновитися на посаді ректора через суд. 

"Крім того, за його безпосередньої участі студентам двох чеських вишів видавалися несправжні дипломи Ужгородського університету. Як виявилося, ці дипломи не були внесені до Єдиної бази з питань освіти, а отже не були нелегітимними", – зазначив міністр.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0