Біля Закарпатської ОДА мітингували представники ромського табору

Життя  29 березня 2016 року, 21:04 1157

Сьогодні обідньої пори в Ужгороді біля адмінбудинку Закарпатської ОДА зібрався незвичний натовп. Кілька десятків ромів, переважно жінки з маленькими дітьми, приїхали на стихійний мітинг.

Мітинггувальники охоче спілкувалися з журналістами, а їхні керівники – ромський барон Рудольф Папп і депутат райради Степан Папп пішли на зустріч із керівництвом обласної держадміністрації, – зазначає відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Як розповіла одна з мітингувальниць, пані Оронка Горват, вони приїхали з Берегова, з тамтешнього ромського поселення, шукати захисту від своїх «кримінальних» сусідів.

Зі слів пані Оронки, вона проходить свідком по кримінальній справі, по якій звинувачуються окремі жителі їхнього табору. Ці люди погрожують фізичною розправою самій жінці-свідку, а також тероризують весь табір.

Про все це берегівці розповіли керівництву облдержадміністрації, закарпатської поліції (зокрема, з ними зустрівся заступник начальника ГУНП області полковник Ярослав Лебович) та представникам ЗМІ.

– Ми хочемо мирно жити і сподіваємося, що влада й поліція захистять нас відбандитів, – каже пані Оронка.

Ярослав Лебович запевнив, що керівництво поліції візьме на контроль дане кримінальне провадження, а в самому таборі забезпечуватиме спокій і захист громадян підрозділ спецпризначення поліції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0