Сільським бібліотекам Тячівщини презентували книги сучасних українських авторів та світових класиків

Життя  31 березня 2016 року, 12:05 1195 ФОТО

В середу, 30 березня, сільські бібліотеки Дубівського та Нересницького кущів Тячівщини отримали в подарунок від народного депутата України Василя Петьовки набори книг сучасних українських письменників та класиків світової літератури в українському перекладі. Це, без сумніву, справжній скарб для поціновувачів якісної художньої літератури.

Відтепер книголюби мають можливість почитати твори сучасних  українських авторів, присвячені героїчним подіям на Сході України – романи «Аеропорт» Сергія Лойка, «Іловайськ» Євгена Положія та «Маріупольський процес» Галини Удовиченко. Серед переліку творів  також бестселери Сергія Жадана, Володимира Шкляра, Мирослава Дочинця, Юрія Винничука, Софії Андрухович, Андрія Кокотюхи, Андрія Куркова, а також актуальні в наш час твори Еріха Марії Ремарка та Джорджа Оруелла в українському перекладі. Для підлітків та молоді особливо цікавими будуть веселі автобіографічні книги Кузьми Скрябіна – «Я, Паштет і Армія», «Я, Побєда і Берлін».

Варто додати, що видання подарували бібліотекам незадовго до зустрічі з відомими письменниками Андрієм Курковим, Олександром Гаврошем та Михайлом Рошком, яка в рамках проекту «Закарпатські діалоги» відбудеться  у Тячеві 5 квітня.

Бібліотекарі висловили вдячність народному депутату Василю Петьовці за поповнення книжкового фонду, адже відвідувачі часто цікавляться новинками літератури, та не завжди вони є доступними для пересічного читача. Такі ж комплекти книг отримають всі без винятку сільські  бібліотеки Тячівського району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0