На Ужгородщині невідомі спаплюжили пам′ятний хрест захисникам Карпатської України

Життя  31 березня 2016 року, 12:17 679 ВІДЕО

Пам′ятку розмалювали білою фарбою. Це вже другий зіпсований меморіал січовикам за останній тиждень. Активісти наразі висловлюють кілька версій. Перша – вандалізм. Інша – провокації, які спрямовані на те, аби розхитати ситуацію в області. Мовляв таким чином хтось може провокувати конфлікти на етнічному грунті. Наразі цей випадок розслідують правоохоронці, факт внесено до єдиного обліку.

Активісти поспішили відтерти пам′ятку від фарби, цим самим знищивши докази для правоохоронців і ускладнили розслідування.

Ганна Дан, речниця Національної поліції Ужгорода:

– На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Події було задукоментовано, по цьому факту проводиться перевірка. Можливо вдасться знайти очевидців, хто бачив, як малювали, зробимо все можливе.

Борис Кондратюк, керівник ГО «Закарпатська громада»:

– Він був обмальований свастикою. Це можна розцінювати, як провокацію проросійських сил, або розпалювання міжнаціональної ворожнечі між угорськими і проукраїнськими силами. Але наша думка така, що акт вандалізму стався – це є антиукраїнські сили і завдання правоохоронців з’ясувати, хто це зробив і покарати злочинців.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0