Нижній Бистрий "потопає" у смітті

Життя  1 квітня 2016 року, 08:22 1166 ФОТО

Нижній Бистрий, як і більшість закарпатських сіл, просто «потопає» у смітті. Віддалене від райцентру село, якби не погані дороги, могло б бути прекрасною туристичною родзинкою краю, адже, крім добре відомої ГЕС, у Нижньому Бистрому є ще старовинний водяний млин, унікальний музей старожитностей та надзвичайно захоплююча атракція – повітряні корита, на яких місцеве населення переправляється із берега на берег швидкоплинної гірської Ріки.

Утім… ще одна річ заважає рекреації в селі, що на Хустщині. Це – сміття. А його, як видно зі знімків, оприлюднених користувачами у соцмережах, дуже багато. Якщо настільки інтенсивно засипатимуться Карпати побутовим непотребом, то й говорити про вирубку лісів (що, до речі, також є актуальною проблемою), незабаром не буде сенсу, адже шкідливі хімічні речовини, що містяться у викинутих рештках життєдіяльності просто згублять природу.

Зараз багато говориться про сортування сміття та про зведення заводів із утилізації відходів. Дивно, але на Хустщині жодна з територіальних громад не дала дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу, хоча в той же час чи всі села району заполонені пластиком та іншим непотребом. 

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0